Koltuk Döşeme Avcılar

http://www.koltukdoseme.com.tr/koltuk-doseme-avcilar.html

Koltuk Döşeme Avcılar

Koltuk Döşeme Avcılar; istanbul içi ilçe ve semtlerin mobilya kategorisinde koltuk döşeme ve yenileme işleri yapmaktadır..

  • Özel ölçülerde; evinizin, odanızın, büronuzun istediğiniz mekanınızın yer durumuna göre oturma ürünleri..
  • Modern, klasik ve avangart tarzlarında Koltuk takımı, Köşe takımı, Yataklı sandıklı ve normal Kanape, Tekli koltuk, Berjer,Uzanma koltukaları Josefin, Puf, Sandalye..
  • İmalatı, tasarımı ve yapımında kullanılan ağaç seçimi ile gürgen iskeleti, yapım aşamasında kullanılan sünger yoğunluğu (dansite)..
  • Kumaş seçenekleri ile leketutmaz, su geçirmez, kolay temizlenebilen, antibakteriyel, güç tutuşan, solmayan, fitalatsız, ipek dokulu..
  • Görsel süslemesinde kullanılan tasarım aksesuarları Kordon, Fırfır, Püskül, Saçak, Kabara, Broş ve Parlak taş..
  • Sizin istekleriniz doğrultusunda 12 aya varan taksit seçenekleri ile yeni ürünlerde 5 yıl garanti ile hizmetinizdeyiz..

İletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilir veya resim yükle butonundan ürününüzün resmini göndererek görsel detayı hakkında bilgi alabilirsiniz. Galerisayfasından beğeneceğiniz her hangi bir ürünü değişik tarz ve stillerde tasarlayıp, istenilen ölçü ve boyutlarda değişik renk alternatifleri ve görsel desenler ile yaptırabilirsiniz. Evinize, iş yerinize ürünü kullanacağınız alan ve yere göre ücretsiz servisimiz ile iç tasarım ustalarımız ve mimarımız yerinde ölçü alıp vereceğiniz sipariş doğrultusunda 10 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Koltuk Döşeme Avcılar
Koltuk Döşeme Avcılar