Koltuk Tasarımı

K

oltuk tasarımı, beğenide bulunduğunuz koltuk modeli üzerinde değişik tarz ve modellerde değişiklik yapılarak  ve farklı görseller verilerek istediğiniz bir kombinasyon görünümüdür. Gerek şekil ve boyut, gerekse desen ve renk seçimlerinin oluşturduğu görsellerdir..

Koltuk Tasarım
Jozefin

Koltuk Tasarım Aksesuarları

K

oltuk tasarım aksesuarları satış amaçlı değildir, yeni yaptırmayı düşündüğünüz yada yeniletmeyi düşündüğünüz  koltuk, kanepe, oturma ürünü, minder ve vb. ürünler için beğeninize sunularak ürünlerinize kullanılmaktadır..

 

Aksesuar harikaları

M

obilya sektörünün en güzel görsel estetiği, üzerinde kullanılan tasarım aksesuarlarıdır, Koltuk ve oturma ürünlerinde yapım bitim aşamasından sonra göze hitap edecek süslemeleri bir çok boyutta zengin içerik katar, her aksesuarın farklı görünüş ve görseli bulunmaktadır, seçeceğiniz her hangi bir oturma ürününe değişik model, renk ve seçeneklerde aksesuarlar konulabilir, herbirinin ayrı bir güzelliği ve zarafeti vardır, doğru yere doğru aksesuarlar kullanıldığında mükemmelden öte bir güzellik oluşur, yeniletmeyi yada yaptırmayı düşündüğünüz oturma ürününe kullanılacak aksesuarları o ürünün makyajı ve güzellik temsilidir.

Tasarım

Y

aptıracağınız ürününüzün aksesuar seçimlerinde tecrübeli ve sanaatkar tasarım ustalarımızın yardımı ile değişik renk, desen ve model seçenekleri ile kullanacağınız mobilya ürününe en güzel yakışık kalacak ve görsel olarakta evinizde salonunuzda yada ürünü kullanacağınız yere uyum sağlaması açısından beğeniye tecrübeli fikirleri ile yardımcı olacaklardır.