Döşemelik kumaş ve deri beğeni seçeneklerini mağazamızdan yapabilirsiniz..

Döşemelik kumaş

Oturma ürünü yada döşemelik kullanım ürünü yenilemesi ve kaplamasında model stilinin verdiği beğeni sadece görsel olarak varlığını belirtiyor, halbuki güzelliği ve estetiği üzerindeki giydirilmiş olan kılıfı, elbisesi gösteriyor.

gazetebaskılıkumaş

Farklı tarz ve desenlerde kumaşlar..

modern kumaşlar

Döşemelik Kumas Deri çeşitinde sınır tanımayan seçenekler ile karar vermek bazen zor olabiliniyor, bu tür konularda her çeşit kumaş ve deri beğenisine girmek aslında pek doğru değil,  düşük kalitesi ve içeriğindeki kimyasal maddelllerden yapılan döşemelik ürünler sağlığımızı etkilediği gibi, ürünü kullanımdaki süreçte verdiği sorun problem yüzünden bütçenizi  ve bir çok sıkıntılarla  sizleri üzmemesi adına doğru kararları verebilmeniz için bizler bu konularda her detayına kadar sizlere hem fikir konusunda hemde seçim ve beğeni konusunda yardımcı oluyoruz.

Kumas Deri

Kararlarında, işinde uzmanlaşmış, profesyonel mobilya koltuk tasarım ustalarımız ve mimarımızın sizlerin beğenisine sunacağı döşemelik kumas deri seçenekleri ile ürün kaplaması, döşemesi hususunda; kaliteli, sağlıklı, ürün kullanımında sorun problem yaşamadan ve uzun seneler kullanabileceğiniz seçenekleri ile garanti belgeli ve faturalı ürün kumas deri kaplaması yaptırtıyor. Türkiyenin önde gelen firmalarının en iyi seçenekleri ile mekanlara yaşam enerjisi katan mobilyalar için sayısız renk ve desenlerde döşemelik kumas deri seçimlerinizi web sitemizde bulunan başlıca kumas deri seçenekleri ile görsel olarak yapabiliyorsunuz, farklı doku hisleri ve bire bir görsel seçenekleri ilede mağazamızdan yapılan ürünler ve bizlerin vereceği fikir ve beğeni paylaşımlarıylada  yapabiliyorsunuz. Beğeni detayları, ürününüzün kullanacağınız yerin, örneğin evinizde kullanılacak bir oturma ürününe kumaş beğenisi yapılacak ise evdeki diğer görsellere uyum sağlaması açısından yer döşemesindeki ahşap rengi, evde kullanılan halı, kilim vs. renkleri perde ve diğer alternatiflerin verdiği görüntüye uyum sağlaması açısından ince detaylarına kadar sizlere çözüm önerileri ve beğenileri sunuyoruz.

kumas deri2

Döşemelik kumas deri ürünlerinde kaliteli olması ayrı bir konu, ürünün özellikleri farklı bir konu oluşturmaktadır, bu ürünler su geçirmez, kolay temizlenebilen, antibakteriyel, güç tutuşan, solmayan, fitalatsız, ipek dokulu özelliklerinde olup kaliteli olmasının yanı sıra özellikleriylede kendini ön planda tutuyor.

Kumaş, deri ve diğer görsel beğeniler için bilgi almak ve danışmak için bizleri arayabilirsiniz..

İletişim sayfasından  bizimle irtibata geçebilir veya resim yükle butonundan ürününüzün resmini göndererek görsel detayı hakkında bilgi alabilirsiniz. Galeri sayfasından beğeneceğiniz her hangi bir ürünü değişik tarz ve stillerde tasarlayıp, istenilen ölçü ve boyutlarda değişik renk alternatifleri ve görsel desenler ile  yaptırabilirsiniz. Evinize, iş yerinize ürünü kullanacağınız alan ve yere göre ücretsiz servisimiz ile iç tasarım ustalarımız ve mimarımız yerinde ölçü alıp vereceğiniz sipariş doğrultusunda 10 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.